Projelerimiz

BEYHOUSE PARK

Açıklama

Hedefimiz geleceği inşa etmek…

Bir projenin beğenilmesi için; projenin lokasyonu, planı, kalitesi, fonksiyonelliği ve estetiği çok önemlidir. Biz konutlarımızı tasarlarken, insanlara heyecan ve mutluluk vermesini, uzun zaman güncelliğini korumasını ve hep değerli kalmasını arzularız. İnsanların yaşam alanlarını güzelleştirmek, onlara konforu, şıklığı, estetiği, teknolojiyi bir arada sunmak hep önceliğimiz olmuştur. Huzurlu, prestijli, ferah bir dünyaya kapılarınızı açıyoruz.

Bey House Park, yaşam alanınızı sadece ‘’ev’’ ile sınırlı bırakmayıp, evinizin kapısını hayatın içine, şehrim merkezine açıyor. Şehrimizin önemli iş, eğlence, kültür-sanat ve alışveriş merkezlerine, üniversitelere, hastanelere yakınlığı ve rahat ulaşımı sayesinde Konya’nın yükselen yerinde keyifli bir yaşam sunuyor.

Konya’nın çekim merkezi…

Eğlence ve sosyal yaşamı beraber sunarak Konya’nın keyfini doya doya yaşamanıza imkan sağlayan Bey House Park, muhteşem lokasyonu ve ulaşım imkanları sayesinde hayatın hiçbir anına geç kalmayacağınız, gerçek Konya’da yaşamanın keyfini her yeni günde hissedeceğiniz emsalsiz proje.

Eve dönmek isteyeceğiniz bir hayat…

Konya’nın en hızlı değer kazanan bölgesi Selçuklu ’da şehir manzarasına hakim, ailenizle birlikte sakin ve huzur dolu bir yaşam için TMS Yapı güvencesiyle hayata geçirilmekte olan eşsiz bir konut projesi ‘’Bey House Park’’ sizlere yüksek bir yaşam konforu sunuyor…

Cami 500m
AVM 100m
Okul 500m
Havaalanı 5km
Tramvay 3km
Hastane 2km
Yeşil Alan 900m

Uzaklıklar

Proje Yeri
Proje Videosu

Whatsapp Destek

TMS Yapı

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?