Menu
Aktif Projeler VE DAHA FAZLASI
Sosyal Medyada Biz
GELECEK İÇİN yeni nesil yapılar
BİZİ TANIYIN

TMS hakkında

MUSTAFA ŞİMŞEK

Yönetim Kurulu Başkanı

2011 yılında faaliyetlerine başlayan TMS YAPI, Mühendislik ve Müteahhitlik alanlarında öncü bir konumda hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini esas alarak, sektöründe yüksek kalite standartlarını temel ilke edinmiş ve hayata geçirdiği projelerle adından sıkça söz ettirmektedir.

Geçen zaman içerisinde gerçekleştirdiği projelerle, sektöründe güvenilirliği ve yatırım değeri yüksek bir firma olma özelliğini sağlam temellere dayandırmıştır. TMS YAPI, kuruluşundan bu yana sağlam adımlarla ilerleyerek, sektördeki saygın konumunu korumuş ve daha da güçlendirmiştir.

Firma, üstün kalite ve estetik anlayışını her projede öne çıkararak, deneyimli ve teknik uzmanlardan oluşan kadrosuyla müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedeflemiştir. Bu sayede, sadece yapıların inşası değil, aynı zamanda kaliteli yaşam alanları sunarak insanların hayatını iyileştirmeyi amaçlamıştır.

TMS YAPI, sunduğu yenilikçi çözümlerle sektöründe öncü bir rol üstlenmekte ve geleceğe dönük projeleriyle de fark yaratmaya devam etmektedir. Başarılı geçmişiyle gurur duyan firma, ileriye dönük vizyonuyla da sektöre yön vermeye devam edecektir.

TAKIM İŞİ güçlü ekibimiz
DEVAM ET
GELECEK İÇİN Sürdürülebilir şehirler

TMSYAPI, inşaat sektöründe karbon ayakizini en aza indirme ve çevre duyarlılığı konusunda kararlı bir çaba içerisindedir. Firma, sürdürülebilirlik ilkesini benimseyerek, yapılarında çevreye duyarlılık esas alınarak tasarım, inşaat ve işletme süreçlerinde önemli adımlar atmaktadır.

TMSYAPI’nin çevre dostu yaklaşımı, projelerin her aşamasında dikkate alınmaktadır. Yapı malzemelerinin seçiminde geri dönüşümlü ve yenilenebilir kaynaklara yönelme, enerji verimliliği sağlayan sistemlerin kullanımı ve atık yönetimi konularında özenle çalışılmaktadır. Ayrıca, yeşil alanların korunması ve peyzaj düzenlemeleri ile çevreye olumlu katkılar sunulmaktadır.

Firma, karbon ayak izini azaltmak için yüksek performanslı izolasyon malzemeleri, enerji verimli cihazlar ve çevre dostu teknolojilerin kullanımına öncelik vermektedir. Ayrıca, yapıların işletme sürecinde enerji tüketimini optimize ederek ve yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelerek çevresel etkiyi minimize etmeyi hedeflemektedir.

MEDYA KİTİ indirmeler
BİZE ULAŞIN İletişim